Garantinės paslaugos

Pasinaudokite mūsų puikiomis klientų aptarnavimo paslaugomis

Unknown

Techninė priežiūra

Mūsų kvalifikuotas meistras laiku ir tinkamai prižiūrės jūsų įrenginį „SteamBlaster®“. Techninė priežiūra gali būti vykdoma vietoje arba mūsų dirbtuvėse. Be to, galime patys paimti jūsų įrenginį, atlikti jo techninę priežiūrą savo dirbtuvėse ir grąžinti ją jums.

Taip pat galite susitarti dėl techninės priežiūros ir palaukti, kol ji bus atlikta dirbtuvėse. Atlikęs techninės priežiūros darbus, mūsų meistras visapusiškai patikrins, kaip veikia jūsų įrenginys, kad juo būtų saugu naudotis. Todėl galėsite būti visiškai tikri ir ramiai pradėti dirbti be jokių rūpesčių.

 

image001 e1608031829122

Gedimai / remontas

Mūsų techninės priežiūros tarnybos automobilyje yra visa reikiama įranga ir dažniausiai naudojamos atsarginės dalys, kurių reikia įrenginiu suremontuoti. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad įrenginys būtų paruoštas eksploatuoti per kuo trumpesnį laiką.

Jei reikiamos atsarginės dalies neturime, kreipiamės į patikimą, kiaurą parą dirbančią gamyklos techninės priežiūros tarnybą, kuri pasirūpina skubiu dalių pristatymu. Padarysime viską, kas nuo mūsų priklauso, kad prastovos būtų kuo trumpesnės.

Onderdelen

Dalys / priedai

Dėl atsarginių dalių ar priedų kreipkitės į mus.
Apie savo įrenginį išmanome viską, todėl galime pasiūlyti platų priedų asortimentą.

Jei užsisakysite priedų, mes viską surinksime, pasirūpindami tinkamomis greitojo prijungimo jungtimis ir reikiamo dydžio purkštukais. Pristatysime įrenginiui tinkamas atsargines dalis, užtikrindami sklandų jo eksploatavimą.

Išbandykite SteamBlaster®

Būtinai teiraukitės mūsų lizingo formulių.